Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Μη διστάσεις να γίνεις μέλος!
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση)

Αν έχετε γνώσεις, εμπειρίες, απορίες για τα κατοικίδια ινδικά χοιρίδια, τότε δώστε και βρείτε λύσεις εδώ!

 
ΦόρουμΦόρουμ  ΠόρταλΠόρταλ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  
27/2/2013: το forum θα μείνει κλειστό για λίγες μέρες λόγω κάποιου θέματος! Συγγνώμη! :-(

Το forum ανοίγει μόνο Τετάρτες και Σαββατοκύριακα! Όταν κλείνει δεν επιτρέπονται εγγραφές και δημοσιεύσεις!

Επιτρέπονται όμως η ανάγνωση θεμάτων και η χρήση της σελίδας του στο facebook ακριβώς από κάτω!

Τυχόν ερωτήσεις στο facebook συνήθως δεν απαντώνται από 'μένα! Ευχαριστώ!


 

 forums..και forums..

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
@elvis@

@elvis@


Αριθμός μηνυμάτων : 69
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Ρόδος

forums..και forums.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: forums..και forums..   forums..και forums.. Empty15/5/2011, 23:43

Χωρις να θελω να "ακουστω" κλειστομυαλη ή με παρωπιδες ή οτιδηποτε αλλο..το συγκεκριμενο forum το ανακαλυψα οταν διαπίστωσα πως το νεοαποκτηθέν τοτε ιχ μου επασχε απο ψωρα..Μεσα απο το forum βρηκα πληθωρα πληροφοριων οι οποιες με βοηθησαν παρα πολυ και να ξεπεράσω το προβλημα υγείας του μικρου μου αλλα και να αναπτύξω μια πολύ ουσιαστική σχέση μαζί του..Με λύπη μου λοιπόν πρίν απο λίγο καιρό διαπίστωσα πως για να πάρω μια αρκετά χρήσιμη πληροφορία για το ιχ μου η οποία αναρτήθηκε απο μέλος του forum επρεπε να γίνω μελος..σε αλλο forum (κατι που διαπίστωσα πως πλέον βεβαια εχει αλλάξει μετα απο διακριτική παρέμβαση της διαχειρίστριας).
Μεχρι σημερα χρησιμοποιω στο επακρον το net για την συλλογη πληροφοριων για ολα τα θεματα που μου εχουν προκυψει στην ζωη μου κ αφου δω ολη την πληροφορια επιλεγω αυτα που χρειαζομαι.Με λυπει λοιπον ιδιατερα το γεγονος να βλεπω πως αντι να δινονται ολες οι πληροφοριες που ενας ιδιοκτητης ιχ μπορει να χρειαστει απο τους χρηστες...βλεπω σε καθε μια ενοτητα μια απαντηση η οποια δεν ενημερωνει αλλα σε προτρεπει να δεις αυτην την πληροφορια σε ενα αλλο forum..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kragion

kragion


Αριθμός μηνυμάτων : 282
Ημερομηνία εγγραφής : 08/07/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Σαλονίκη....

Τα ινδικά χοιρίδιά μου
Όνομα, Φύλο, Ηλικία:

forums..και forums.. Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: forums..και forums..   forums..και forums.. Empty21/5/2011, 16:02

Λοιπόν elviσάκο μου νομίζω ότι αναφέρεσε σε 'μένα!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Το βρήκα??? forums..και forums.. 572978 forums..και forums.. 572978 forums..και forums.. 572978 Wink Wink

Μην θέλοντας να πλατιάσω, θα αναφερθώ μόνο σε 2-3 σημεία...
1) Για τους δικούς μου λόγους (που δεν αφορούν, ούτε και ενδιαφέρουν κανέναν) δημιούργησα το δικό μου φόρουμ. Το μόνο που χρειάζεται να γνωρίζεις, είναι ότι ούτε θέλω, ούτε θέλησα αλλά ούτε και θα θελήσω ποτέ, να κάνω κανενός είδους "κακό" στο φόρουμ αυτό. Ίσα ίσα να βοηθήσω θέλω!!

2) Πολλές φορές στις απαντήσεις μας παραπέμπουμε τα μέλη σε ξενόγλωσσα σάιτ για να λάβουν τη λύση στο πρόβλημά τους. Επομένως, που είναι το κακό όταν παραπέμπω εγώ στο δικό μου ελληνικο σάιτ?? Το οποίο θα έχει και την απάντηση έτοιμη και μεταφρασμένη?? Ας είναι δικό μου! Θα μπορούσε να είναι το δικό σου, της Μαρίς ή του οποιουδήποτε. Το σημαντικό είναι ο κόσμος να βρίσκει τη λύση στο πρόβλημά του...

3) Το ίντερνετ, όπως και 'συ είπες, όλοι μας το χρησιμοποιούμε, για να συλλέξουμε όσο πιο πολλες πληροφορίες μπορούμε, μέσα απο μια πληθώρα σελίδων, για ένα θέμα που μας ενδιαφέρει. Συνεπώς, που είναι το παράλογο να υπάρχουν πολλά σάιτ ή φόρουμ για τα χοιρίδια?? Εφόσον έχουμε ελευθερία λόγου?

Δεν καταλαβαίνω γιατί έπρεπε να δημιουργηθεί topic γι' αυτό το θέμα!!! Θα μπορούσες να μου στείλεις απλώς ένα pm... Anyway...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://greekguineapigs.forumgreek.com
 
forums..και forums..
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Ινδικά Χοιρίδια - Forum (δημόσια συζήτηση) :: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΙΚΙΔΙΑ ΙΝΔΙΚΑ ΧΟΙΡΙΔΙΑ :: Άλλα θέματα - Σε σχέση με τα ινδικά χοιρίδια.-
Μετάβαση σε:  
Forumgreek.com | Animals | Rodent | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις